Hakkımızda

Atalık Makine 1993 yılında İstanbul'da kurulmuştur ve iş makinesi, forklit ve araçlara yedek parça temini yapmaktadır. Atalik Makine iş makinesi yedek parça temininde kaliteyi ve düşük fiyatı göz önünde bulundurarak müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Ayrıca firmamız üstün hizmet anlayışıyla, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak çağdaş çözümler sunmaya devam etmektedir. Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda müşterilerimizin hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak, sürekli gelişmeyi ve yeniliklere açık olmayı hedefleyen bir firma olmak, rekabetçi ürünlerimizin yanında, hızlı ve esnek yapımız ile geliştirdiğimiz yenilikçi iş modellerimiz ve hizmetlerimiz ile ülke insanı için sürekli bir değer yaratmak öncelikli misyonumuzdur. Atalık Makine vizyon olarak ürünlerimiz, çözümlerimiz, satış sonrası hizmetimizle sağladığımız güvenirlilik ve yüksek iş ahlakımızla hedef kitlenin ilk tercihi olmayı amaç edinmiştir.

Atalik Makine deneyimli personel ve modern donanımı ile gerek ürün kalitesi gerekse satış öncesi ve sonrası verilen kaliteli hizmet sayesinde yurt içindeki müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. İş makinesi yedek parçaları ve forklift grubunda yaptığı satışlarda kazandığı müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkartmış ve ithal ettiği ürünlerde öncelikle kaliteyi göz önünde bulundurarak müşterileri ile sürekli çalışma ortamı sağlamıştır.

 

 

Hakkımızda

Atalik Makine 1993 yılında İstanbul şehrinde kurulmuş iş makinesi, forklit ve araçlara yedek parça temini yapmaktadır. Atalik makine iş makinesi yedek parça temininde kaliteyi ve düşük fiyatı göz önünde bulundurarak müşterilerine hizmet sağlamaktadır. Ayrıca firmamız üstün kaliteli hizmet anlayışıyla, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak çağdaş çözümler sunmaya devam etmektedir. 

Hizmetlerimiz

  • Hakkımızda
  • Hizmetlerimiz
  • Yedek Parça
  • Markalar
  • İletişim

Haberlerimiz

  • Web Sitemiz Yenilendi...

    Web Sitemiz Yep Yeni Yüzüyle Karşınızda Olup Hizmet Vermektedir.
  • 1

İletişim

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  (0212) 222 50 45
  (0212)-222 45 84
  (0532)-273-98-27
Perpa Ticaret Merkezi, B Blok, Kat: 5, No: 157, Okmeydanı, İstanbul

Sosyal Medya